O mnie

Dietetyk Turek

Nazywam się Karolina Błaszczyk i jestem absolwentką kierunku dietetyka na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób autoimmunologicznych (hashimoto, łuszczyca, RZS), zaburzeń żołądkowo – jelitowych (IBS, SIBO, refluks), zaburzeń hormonalnych (PCOS, endometrioza) oraz zaburzeń glikemii (cukrzyca, insulinooporność).

Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów oraz praktyk zawodowych w szpitalach i poradniach dietetycznych pozwoliły mi na rozwój moich pasji związanych ze zdrowym odżywianiem się.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez lekturę artykułów naukowych oraz udział w konferencjach o tematyce żywieniowej.
Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie pacjentów, ich satysfakcja i sukces.

Chciałabym swoją pracą pokazać jak ważne jest prawidłowe odżywianie się. Odpowiednia dieta jest niezbędna, nie tylko w kwestii utrzymania prawidłowej masy ciała, ale także w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym.

Pacjentów traktuję indywidualnie, a diety ułożone przeze mnie są dostosowane do potrzeb, upodobań oraz możliwości czasowych jak i finansowych każdego z nich.

WIZYTY W GABINECIE W TURKU I ONLINE.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


Konferencje i szkolenia
Visit my Facebook