Dietetyk online

dietetyk online


Dietetyk online służy pomocą! Konsultacja przez Internet to wygodne rozwiązanie, w którym bez wychodzenia z domu możesz rozpocząć swoją drogę do lepszej sylwetki, a przede wszystkim lepszego zdrowia i samopoczucia.

Skorzystaj już dziś!

Otrzymaj zdrowy i zbilansowany jadłospis, który pomaga skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

W mojej ofercie otrzymujesz opracowany tylko dla Ciebie INDYWIDUALNY PLAN dostosowany do Twoich preferencji smakowych, łatwy i przyjemny w stosowaniu.CENNIK USŁUG – DIETETYK ONLINE:

dieta online
Ceny jadłospisów indywidualnych online:
  • 7 dni – 90 zł
    (jadłospis należy powtórzyć cztery razy w ciągu miesiąca)
  • 14 dni – 140 zł
    (jadłospis należy powtórzyć dwa razy w ciągu miesiąca)

*W przypadku współistniejących jednostek chorobowych cena ustalana jest indywidualnie.


Pacjenci, którzy wybiorą indywidualny jadłospis otrzymają
w cenie porady żywieniowe i indywidualne zalecenia dietetyczne.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty dieta online zapraszam do wypełnienia
formularza dietetycznego.


Proszę o dokładne i rzetelne wypełnienie formularza, ponieważ będzie dla mnie niezbędny do przygotowania indywidualnej diety. Należy w nim także uwzględnić przyjmowane leki i suplementy diety. Przed pierwszą wizytą niezbędne będzie także wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.

Zbilansowany i dopasowany do Ciebie jadłospis pojawi się na Twoim e-mail w terminie do 7 dni od daty zakupu.Czy dietetyk online to dobry wybór?

Dieta online to proste rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie, lepsze samopoczucie i sylwetkę.
Dobra dieta online powinna być dopasowana do potrzeb żywieniowych. Jako dietetyk online zadbam o Twoje zdrowie i sylwetkę na całe życie, a nie tylko w czasie stosowania diety. Nauczę Cię jak zdrowo się odżywiać i przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe, aby cieszyć się uzyskanymi efektami na stałe. Jadłospisy przygotowane przeze mnie opierają się o proste i smaczne przepisy – zgodne z zasadami żywienia. Zapewniam stały kontakt e-mail i telefoniczny, oraz chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości co do stosowania diety.
Wspieram i motywuję w osiągnięciu zamierzonego celu.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY 🙂

Visit my Facebook